הובלות וטכנאי מחשבים

הובלות

לצורך ביצוע הובלות, חשוב לחפש מוביל אמין שקיבלתם עליו חוות דעת טובה מחברים או בני משפחה. יש להביא בחשבון את כמות התכולה ועל פי זה להזמין משאית קטנה או משאית גדולה . חשוב לבדוק שהמוביל מפעיל ביטוח מלא במקרה שפריט מסוים ייפול או יישבר ויהיה עליהם לשלם ללקוחות פיצוי בגין הנזק שנגרם.
יש לתאם מראש עם חברת הובלות את מועד העברת הדירה, יום ושעת ההגעה. בנוסף לכך יש לתאם מראש את העלויות כדי שלא יהיו הפתעות במהלך עבודת ההובלה. המובילים מסדרים באופן מוקפד את הציוד במשאית זה לצד זה כך ששום פריט לא ייפול במהלך הנסיעה ושיהיה נוח לפרוק אותה.
המובילים המודרניים של הובלות מצוידים גם במשאית מנוף שבאפשרותה להעלות את כל הציוד לדירה בקומה הגבוהה תוך פרק זמן קצר מאד. הציוד מונח על רמפה ומונף לגובה הרצוי, עובדים ממתינים בדירה להגעת המשלוח, שולפים אותו מהרמפה ומניחים בדירה. שיטה חדשנית זו חוסכת זמן והמון כוח מהסבלים שנהגו לסחוב על גבם מוצרים כבדים מאד.
חלק מחברות הובלות משלבות שירותים נוספים כמו אריזת כל תכולת הבית טרם המעבר . מדובר בעובדים מנוסים מאד המגיעים עם כל הציוד הנדרש, אורזים הכול בארגזים תוך רישום התכולה, מניילנים בניילון מסיבי את המוצרים האלקטרוניים כמו טלוויזיה ומחשבים. בהגעת הציוד לדירה החדשה, ממיינים העובדים מיד את הארגזים לחדרים השונים, למטבח ולאמבטיות ומסדרים את כל המוצרים במהירות . עבודה בסגנון זה היא הקלה עצומה עבור הלקוחות.

טכנאי מחשבים

המחשבים הפכו לגורם מרכזי ומשמעותי בחייהם של רבים מאתנו. זו הסיבה שיש דרישה גבוהה לטכנאי מחשבים כדי שיגיעו לבתים ולמשרדים לאבחון תקלות שונות במחשבים ובציוד הקצה ולפתרון הבעיות שנוצרו.
טכנאי מחשבים הוא אדם מיומן מכיר היטב את כל מה שקשור בחלפים הפנימיים של המחשב, בהתקנת תוכנות, בחיבור מכשור כמו מדפסות, באחסון מידע על ענן . כמו כן בהתקנת אנטי ווירוסים ותוכנות ייעודיות כדי למנוע חדירה לפרטיותם של בעלי המחשבים בבתים ובעיקר כאמצעי הגנה אקוטי מפני זליגת מידע מהותי על אופן פעילותה של החברה.
אם נוצרה תקלה במחשב ולא מצליחים לפתור אותה, אין ברירה אלא לקרוא לטכנאי מחשבים שיאבחן אותה ויתקן את הנדרש. לעיתים מדובר בתקלה קטנה הנפתרת במהירות ולעיתים מדובר בתקלה חמורה המצריכה התקנה של חלפים חדשים או ביצוע שינויים מסוימים כדי שהמחשב יפעל כיאות.
לרוב החברות והעסקים קיימים הסכמי שירות שנתיים עם טכנאי מחשבים . הלקוחות מתקשרים לטכנאי ומסבירים את מהות התקלה. קיימים מקרים שהטכנאי מתחבר מרחוק ומצליח לאתר את התקלה וגם לפתור אותה on line וקיימים מקרים של תקלות ברשת המחשבים המצריכות טיפול במשרד או בענן.