אינסטלטור וצבעים

אינסטלטור

אם אתם נכנסים לדירה שכורה ומצב השירותים בכי רע, בקשו מבעל הדירה להזמין אינסטלטור שיטפל במקומות הבעייתיים, במיוחד בדברים האלמנטריים כמו החלפת אסלה, אמבט, כיור וכל פריט אחר שמצבו גרוע.
מקלחון זו שיטה מצוינת להתקלח בלי שחדר האמבטיה יוצף במים. אינסטלטור יוכל להתקין עבורכם מקלחון מודרני הבנוי מזכוכיות עמידות ודקורטיביות. המרצפות במקלחת עצמה, מעט נמוכות יותר כדי שהמים יזרמו פנימה לביוב ולא לחלק הפנימי של חדר האמבטיה.
ביוב שעולה על גדותיו בבניין רב קומות הוא צרה צרורה, הריחות הם נוראיים ובלתי נסבלים והפתרון המהיר והיעיל הוא להזמין אינסטלטור שיש ברשותו מכלית ביובית השואבת את כל מי הביוב. במקביל בודק איש המקצוע את הסיבה לתקלה, מדוע נסתם הביוב ומציע פתרונות אופרטיביים כך שהמקרה לא יקרה שוב.
אינסטלטור מחליף בעת הצורך את הצנרת של מכונת הכביסה ושל מייבש הכביסה כדי שאפשר יהיה להשתמש בהם כראוי.

צבעים

שיטות הצביעה החדשות והצבעים האיכותיים הקיימים היום מחייב גם את הצבעים לעבור הכשרות והשתלמויות כדי שיקבלו את מלוא המידע על החומרים ואופן פעולתם, זאת כדי שיוכלו להסביר זאת גם ללקוחות. הידע הרב מראה על מומחיותם ומיומנותם של צבעים.
צבעים מבצעים עבודות מהירות ומקצועיות ברחבי העיר . רוב הסטודנטים והצעירים השוכרים דירות אמורים לצבוע את הדירה טרם עזיבתם כדי להחזירה למצבה הקודם ולכן הם מזמינים צבעים מנוסים שיבצעו את המשימה.
מי שמעוניין לצבוע את הדירה שלו, כדאי שיצלצל לצבעים לצורך קבלת הצעת מחיר. תתפלאו לשמוע על פערי המחירים בין הצבעים השונים ושיטות העבודה הייחודיות של כל אחד מהם . לאחר קבלת כל המידע תוכלו לגבש החלטה ולבחור בצבעי הנכון עבורכם.
כל לקוח או מעצב פנים הפונה לצבעים, מעוניין בצביעה ייחודית של הבית שלו, ומבקש גוונים בהירים מסוימים על פי ספקטרום הצבעים הקיים, ערבול של כמה צבעים, צביעה של קיר אחד בצבע שונה משאר הקירות ועוד. בתום עבודת הצביעה כל דירה נראית שונה ומיוחדת בזכות שילוב הצבעים על גבי הקירות.